Dzieci malowanie transparentu Premium Wektorów

Przedszkole nr 67 "Wesołe Skrzaty" mieści się w Gdańsku Brzeźnie przy ulicy Dworskiej 31, w bezpiecznym, zacisznym miejscu, w pobliżu morza i lasu. Przedszkole posiada duży, zielony ogród, wyposażony w drewniane zestawy sportowo-rekreacyjne.W ogrodzie znajduje się wydzielona działka warzywna, na której dzieci uprawiają warzywa i kwiaty. W budynku przedszkola dzieci mają do dyspozycji sale zabaw, salę gimnastyczną.Sale zabaw dziecięcych są wyposażone w sposób sprzyjający twórczości dziecięcej, rozwojowi samodzielności dziecka w zakresie wyboru miejsca i czasu, pracy i zabawy. W każdej sali dzieci wspólnie z nauczycielami urządzają kąciki przyrody, stanowiące bogate źródło wrażeń, przeżyć, poznania, aktywnego działania i doświadczania. Zajęcia organizowane są stosownie do wieku i zainteresowań dzieci.W przedszkolu zatrudnionych jest 12 nauczycieli i 14 pracowników administracyjno-obsługowych. Przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nauczycielki ukończyły wiele kursów i warsztatów w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Każda grupa posiada własną nazwę.

  • Krasnoludki to grupa najmłodszych przedszkolaków, które noszą czerwone czapeczki, poznają świat, dużo tańczą i śpiewają.

  • Chochliki już drugi rok chodzą do przedszkola. Czasem troszkę psocą , ale zawsze chętnie uczestniczą w zajęciach i zabawach.

  • Elfy bardzo lubią przyrodę. Bardzo często można ich spotkać w ogrodzie przedszkolnym gdzie przez lupy i szkła powiększające podglądają małe zwierzątka w trawie. Strój Elfów jest zielony.

  • Koszałki - Opałki to "mądre główki", które przez cały rok bardzo ciężko pracują. Uczą się czytać, pisać, dodawać i odejmować, żeby po wakacjach śmiało przekroczyć próg szkoły.

Obrazy: Dzieci W Wieku Szkolnym | Darmowe wektory, zdjęcia stockowe i PSD

Liczba dzieci w poszczególnych grupach wynosi 25, 21. Przedszkole jest czynne w godzinach od 6.00 do 17.00. Dzieci korzystają z trzech tanich, zdrowych i smacznych posiłków. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 12 zł.